LOF er tilstede over hele landet

Find din lokale LOF-afdelings hjemmeside i listen. På den lokale hjemmeside kan du tilmelde dig aktiviteter og finde kontaktinformationer.

Hovedstadsområdet Navn og hjemmeside E-mail
Allerød LOF Kurser info@lofkurser.dk
Ballerup LOF Skolen info@lofskolen.dk
Bornholm LOF Bornholm bornholm@lof.dk
Egedal LOF Egedal egedal@lof.dk
Fredensborg LOF Kurser info@lofkurser.dk
Frederiksberg LOF Familieskolen info@familieskolen.dk
Frederikssund LOF Frederikssund frederikssund@lof.dk
Furesø LOF Skolen info@lofskolen.dk
Gentofte LOF Skolen info@lofskolen.dk
Gribskov LOF Gribskov gribskov@lof.dk
Halsnæs LOF Kurser info@lofkurser.dk
Helsingør LOF Kurser info@lofkurser.dk
Hillerød LOF Kurser info@lofkurser.dk
Hørsholm LOF Kurser info@lofkurser.dk
København LOF Familieskolen info@familieskolen.dk
Lyngby-Tårbæk LOF Skolen info@lofskolen.dk
Rudersdal LOF Skolen info@lofskolen.dk
Slangerup LOF Slangerup slangerup@lof.dk
Øresund LOF Kurser info@lofkurser.dk
Sjælland Navn og hjemmeside E-mail
Greve LOF Kursuscenter Øst oest-kontor@lof.dk
Faxe LOF Faxe faxe@lof.dk
Guldborgsund LOF Lolland Falster lollandfalster@lof.dk
Haslev LOF Haslev haslev@lof.dk
Holbæk LOF Holbæk-Lejre post@lofholbaek.dk
Kalundborg LOF Nordvestsjælland nordvestsjaelland@lof.dk
Køge LOF Kursuscenter Øst oest-kontor@lof.dk
Lejre LOF Holbæk-Lejre lejre@lof.dk
Lolland LOF Lolland Falster lollandfalster@lof.dk
Odsherred LOF Nordvestsjælland nordvestsjaelland@lof.dk
Ringsted LOF Kursuscenter Øst oest-kontor@lof.dk
Roskilde LOF Kursuscenter Øst oest-kontor@lof.dk
Sakskøbing LOF Lolland Falster sakskoebing@lof.dk
Slagelse LOF Slagelse lof@lof-slagelse.dk
Sorø LOF Sorø soroe@lof.dk
Solrød LOF Kursuscenter Øst oest-kontor@lof.dk
Stevns LOF Stevns stevns@lof.dk
Vordingborg LOF Vordingborg vordingborg@lof.dk
Syddanmark Navn og hjemmeside E-mail
Assens LOF Vestfyn vestfyn@lof.dk
Billund LOF Kongeå kongeaa@lof.dk
Esbjerg LOF Kongeå kongeaa@lof.dk
Fredericia LOF Trekanten trekanten@lof.dk
Faaborg-Midtfyn LOF Faaborgmidtfyn faaborgmidtfyn@lof.dk
Haderslev LOF Syd fritid@lof-syd.dk
Hedensted LOF Trekanten trekanten@lof.dk
Kerteminde LOF Østfyn ostfyn@lof.dk
Kolding LOF Kongeå kongeaa@lof.dk
Langeland LOF Langeland langeland@lof.dk
Lundtoft LOF Syd fritid@lof-syd.dk
Middelfart LOF Vestfyn vestfyn@lof.dk
Nordfyn LOF Nordfyn nordfyn@lof.dk
Nyborg LOF Østfyn ostfyn@lof.dk
Svendborg LOF Sydfyn sydfyn@lof.dk
Sønderborg LOF Syd fritid@lof-syd.dk
Toftlund LOF Toftlund toftlund@lof.dk
Varde LOF Kongeå kongeaa@lof.dk
Vejen LOF Kongeå kongeaa@lof.dk
Vejle LOF Trekanten trekanten@lof.dk
Aabenrå LOF Syd fritid@lof-syd.dk
Midtjylland Navn og hjemmeside E-mail
Favrskov LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Herning LOF Midtvest midtvest@lof.dk
Holstebro LOF Holstebro holstebro@lof.dk
Ikast-Brande LOF Midtvest midtvest@lof.dk
Juelsminde LOF Juelsminde juelsminde@lof.dk
Karup LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Morsø LOF Thymors thymors@lof.dk
Norddjurs LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Langå (Randers) LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Lemvig LOF Lemvig holstebro@lof.dk
Ringkøbing-Skjern LOF Ringkøbing-Skjern risk@lof.dk
Silkeborg LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Skanderborg LOF Midtjylland skanderborg@lof.dk
Skive LOF Skive skive@lof.dk
Struer LOF Struer holstebro@lof.dk
Syddjurs LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Viborg LOF Midtjylland kontor@lof-midtjylland.dk
Nordjylland Navn og hjemmeside E-mail
Brønderslev LOF Nord nord@lof.dk
Frederikshavn LOF Frederikshavn frederikshavn@lof.dk
Hjørring LOF Nord nord@lof.dk
Jammerbugt LOF Jammerbugt jammerbugt@lof.dk
Mariagerfjord LOF Mariagerfjord-Rebild mariagerfjord@lof.dk
Rebild LOF Mariagerfjord-Rebild rebild@lof.dk
Thisted LOF Thymors thymors@lof.dk
Vesthimmerland LOF Vesthimmerland vesthimmerland@lof.dk
Aalborg LOF Nord nord@lof.dk