Kontakt os

Kontoret har åbent Mandag-torsdag kl. 9-15 Fredag kl. 9-12

Kontor
LOF Holbæk-Lejre
Sports Allè 5b, 2 tv
4300 Holbæk

Telefon: 40 35 99 86

(Kontoret er lukket i juli måned)

CVR: 42780413

Email: post@lofholbaek.dk

Leder Lise Bollhorn
Email: lise@lofholbaek.dk

Kursuskoordinator Pia Pedersen
Email: pia@lofholbaek.dk

Regnskabsassistent Kristian Fabrin
Email: kristian@lofholbaek.dk

Kontorassistent Trine Jensen
Email: trine@lofholbaek.dk

Markedsføring og udvikling Malena Salvado
Email: malena@lofholbaek.dk

Du kan sende sikker mail til alle medarbejdere

-----------------------------------------
Seniorhøjskolen Holbæk (tirsdag):
John Lilleskov

Seniorhøjskolen Holbæk (onsdag):
Arne Bobjerg

Seniorhøjskolen Holbæk (torsdag):
Susanne Grydgaard

Seniorhøjskole Holbæk (fredag)
Lise Løvschal

Seniorhøjskolen Svinninge:
Mille Høj og Maria

Seniorhøjskolen Vipperød:
Maria Neess

-------------------------------------------

Arbejdsmiljørepræsentant: Pia Pedersen

Bestyrelse

Bestyrelse for LOF Holbæk-Lejre valgt på årsmøde

Karin Dahl (formand) E-mail karin@lofholbaek.dk
Hanne Christensen (næstformand)
Kaj Ove Jørgensen (økonomiansvarlig) 
Lotte Krabbe Jensen (Sekretær) 
Ingrid Heuser 
Pernille Kruse Andersen
Kirsten Nør-Pedersen

Suppleanter:
Søren Schandorph